hosting / pozycjonowanie / pożądana fraza


Pożądana fraza


Pozycjonowanie tak jak mówiliśmy w powyższym artykule jest szeregiem zabiegów, które dbają o to, by pozycjonowana strona zajmowała jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwarki. Na czym to dokładnie polega? Otóż przede wszystkim należy ustalić, na jaką frazę będziemy pozycjonowali nasza stronę.

Służą do tego aplikacje które znajdziemy w internecie, np Google Adwords pomaga ustalić na jaką frazę najczęściej internauci szukają informacji. Dokładniej mówiąc, w okno wyszukiwania w tej aplikacji wpisujesz frazę na jaką zamierzasz pozycjonować. Uzyskamy odpowiedź ile razy dana fraza była wpisana w wyszukiwarkę. Oprócz tego odnalezione przez system frazy wystąpią w różnych postaciach, zbliżonych do tej, którą wpisaliśmy w oryginale. Być może fraza na jaką chcieliśmy pozycjonować wcale nie jest wśród internautów taka popularna? Mamy wtedy dokładny obraz, na jakie frazy warto pozycjonować, by mieć szanse uzyskać wysoką pozycję.

Stronę warto jest pozycjonować na więcej niż jedna fraz. Warto wybrać frazę właśnie najczęściej wybieraną przez internautów oraz taką na która internauci będą konkretnie szukali naszej strony, np. fraza z nazwą naszego sklepu, z nazwa miasta, nazwiskiem itp.

Polityka Prywatnosci | Pożądana fraza