hosting / serwer / serwery dedykowane

Serwery dedykowane


Serwery dedykowane to coraz częściej spotykana forma hostingu dla wielu firm i instytucji, które odchodzą od standardowych usług hostingowych. Migracja ta zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo dla Twoich danych, szybkość działania, oraz stabilność Twoich aplikacji. Całe zasoby serwera są wykorzystywane tylko przez Ciebie!

Całe oprogramowanie, zabezpieczenia systemu, aktywne usługi są instalowane indywidualnie według własnych potrzeb za pomocą zdalnego dostępu do serwera (SSH).

Rynek internetowy jest nasycony aplikacjami, które posiadają potężnie rozbudowaną strukturę, co powoduje znaczne obciążenie serwera (szczególnie aplikacje korzystające z baz danych). Biorąc pod uwagę fakt, że firma oferująca wirtualny hosting posiada od 100 do 500 klientów na jednym serwerze, to szybko nasuwa sie jeden wiosek - Czy chcę być jednym wśród welu? Co gorsze, jeżeli Twoja aplikacja znacznie obciąża serwer, może się wkrótce okazać, że firma hostingowa rozwiąże z Tobą umowę z powodu zbyt dużej ilości zapytań do bazy danych, czy naruszenia regulaminu, mówiącego o zakazie działania na szkodę innych użytkowników.

Serwer dedykowany nie posiada takich limitów i pozwala na swobodne zarządzanie jego zasobami w dowolnym zakresie.
Polityka Prywatnosci | Serwery dedykowane